W nowy sezon weszliśmy z ogromnym ciężarem wiosennych szkód wyrządzonych przez zwierzynę na polach. Cały wysiłek prac Kolegów został skierowany na zapobieganie dalszym stratom. Zatrudniono stróży, organizowano dyplomy nocne. Mając na uwadze ogrom zadań stojących przed Zarządem poszerzono jego skład o dwóch członków Kol. Jerzego Lecha i Marka Rudziaka. Przyjęto nowych kandydatów, stworzono pięć Komisji szacujących szkody.
W miejsce strażnika obwodu 134 Kol. Józefa Binka powołany został Kol. Leszek Kowal, który w trakcie sezonu zmieniony został przez Kol. Tadeusza Kowalczuka, w obw. 118 strażnikiem ponownie został Jan Niedźwiedzki. Podjęte wysiłki organizacyjne sprawiły , że szkody utrzymały się w normie, a powierzchnia zredukowana wyniosła 21,30ha
W trakcie sezonu do Krainy Wiecznych Łowów Odeszli nasi Koledzy:
Stanisław Kownacki i Czesław Rudziak
Niech Im Knieja Wiecznie Szumi.
W tym czasie trwała batalia o kształt Polskiego Łowiectwa, by w końcu ustawa z 17.02.1996 roku spełniła oczekiwania braci łowieckiej. Pozostała kwestia Statutu. W sprawach gospodarczych Zarząd rozpoczął proces usprzętowienia Koła, zakupując ciągnik rolniczy.
Utrzymywaliśmy 7 paśników, 59 ambon, obsiano 34,6ha poletek żerowych i 9 buchtowisk na których wyłożono 46,9 ton karmy soczystej i 16,9 ton karmy treściwej.
W sezonie pozyskaliśmy:
Jeleni 143 szt. w tym:
Byków 37 szt.
Łań 78 szt.
Cieląt 28 szt.
Sarny 80 szt w tym:
Rogaczy 24 szt.
Kóz 37 szt.
Koźląt 19 szt.
Dzików 53 szt.
Lisów 29 szt.
Zajęcy 3 szt
Kaczek 30 szt.